• ksiegarnia@boskieksiazki.pl
  • +48 (12) 413 19 21 

Kup w przeciągu:

13

[29.08,30.08,5.09,6.09,12.09,13.09,19.09,20.09,26.09,27.09,3.10,4.10,10.10,11.10,17.10,18.10,24.10,25.10,31.10,1.11,7.11,8.11,14.11,15.11,21.11,22.11,28.11,29.11,5.12,6.12,12.12,13.12,19.12,20.12,25.12,26.12,27.12,29.12,30.12,31.12,1.01,2.01,3.01]

a zamówienie z dostawą kurierem wyślemy dzisiaj.

Paczka zostanie wysłana w najbliższy dzień roboczy.

Paczka zostanie wysłana w najbliższy dzień roboczy.

Autorzy

Przekonać do życia. Jak rozmawiać o aborcji

PRZEKONAĆ DO ŻYCIA. Jak rozmawiać o aborcji
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 7,00 zł

Cena regularna: 42,90 zł

7.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Cena w innych sklepach: 42,90 zł
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Naucz się, jak przekonać zwolenników dopuszczalności aborcji, by opowiedzieli się za życiem.

Aborcja jest zbyt ważnym problemem, by milczeć na jej temat. Zabójstwo niewinnego, nienarodzonego dziecka to jedna z najgorszych zbrodni, jakie można sobie wyobrazić. Dobrze jest więc wiedzieć, jak spokojnie, ale przekonująco mówić o aborcji. Książka Trenta Horna jest znakomitą pomocą dla wszystkich, którzy chcieliby rzetelnie i skutecznie bronić życia poczętego. Jej autor, wieloletni działacz organizacji pro-life, przedstawia skuteczną, sprawdzoną strategię prowadzenia rozmowy z oponentami, tak aby w duchu życzliwości i zrozumienia przekazywać im prawdę o aborcji. Pokazuje na konkretnych przykładach, jak dyskutować z różnymi typami rozmówców, w jaki sposób odpowiadać na pytania przez nich zadawane, co powiedzieć, a jakich słów raczej unikać. Przede wszystkim zaś: jak zachować spokój i merytoryczny poziom rozmowy. Spór o aborcję nigdy bowiem nie był tak gorący, a stawka tak wysoka. Również od nas zależy, na którą stronę przechyli się szala. Dzięki informacjom zawartym w tej książce można dowiedzieć się także, o co tak naprawdę toczy się walka w sporze wokół aborcji, jaki jest jej kontekst historyczny, etyczny i cywilizacyjny.

Autor konsekwentnie obnaża brak spójności i kłamstwa zwolenników aborcji. Podaje wręcz wypunktowane instrukcje z przykładami rozmów, które pomagają w dyskusjach na fundamentalny temat: dlaczego nie można zabijać człowieka? Podkreśla, dlaczego kwestia obrony życia wynika z nauki i logicznego myślenia. Nie trzeba być człowiekiem wierzącym, aby być przeciwnikiem aborcji. Wystarczy myśleć. Z książki mocno wybrzmiewa przesłanie o tym, że w każdej rozmowie należy skupić się na wspólnym poszukiwaniu prawdy, a nie na przekonywaniu drugiej osoby. Autor kładzie też duży nacisk na to, aby rozmowy z przeciwnikami aborcji prowadzić w atmosferze dialogu. Pokazuje przy tym odważnie błędy swoje i innych, konkretne przykłady i historie, co czyni lekturę żywym przewodnikiem po trudnej debacie o potrzebie pełnej ochrony życia człowieka. Nie szczędzi jednocześnie brutalnych faktów dotyczących samej procedury aborcji. To cenna lektura nie tylko dla osób zaangażowanych w organizacje pro-life.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk prawnik, psycholog, dyrektor CitizenGO Polska

Trent Horn – amerykański teolog, działacz organizacji pro-life, autor książek z zakresu apologetyki katolickiej.

Dane techniczne

ISBN 978-83-7482-802-4
Format 140 x 200
Ilość stron 344
Oprawa miękka

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Opinie mogą wystawiać tylko zalogowani użytkownicy. Sprawdzamy je pod kątem zgodności z produktem, którego mają dotyczyć, ale nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium