Modlitewnik dla osób uzależnionych i ich rodzin
Wystaw opinię o produkcie
Duchowe wsparcie dla osób walczących z alkoholizmem, uzależnieniami od narkotyków, papierosów, pornografii czy hazardu, a także ich najbliższych. Publikacja zawiera modlitwy i rozważania, dające pocieszenie w trudzie powrotu do pełnej wolności.
Dane szczegółowe
Książka papierowa
- Data premiery 11.2025
- ISBN 978-83-8404-104-8
- Format 110 x 160
- Ilość stron 112
- Oprawa miękka
Opis
„Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie.”
(Pwt 5, 6-7)
Bóg jest wyzwolicielem. Tak jak wyzwolił naród wybrany z niewoli egipskiej, tak chce nas wyzwalać z naszych nałogów. Z alkoholizmu, uzależnienia od papierosów, pornografii i innych rzeczy, zachowań czy osób. Musimy tylko pozwolić mu działać, otworzyć się na przemieniającą moc jego miłości do nas. Pomocą w tym służyć ma ten zbiór posiadających wiele świadectw swej skuteczności modlitw. Korzystać z niego mogą zarówno ci, którzy sami walczą z jakimś uzależnieniem, jak i ich bliscy.
Bóg obiecał nam, że nie będziemy mieć żadnych innych bogów oprócz Niego. Prośmy Go więc z wiarą o wyzwolenie od bożków, którzy nas zniewalają i niszczą. On ma moc, aby zwyciężyć to, od czego sami nie jesteśmy się w stanie uwolnić.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
